Nechtěla jsem to sem dávat, ale ukázalo se, že je to potřeba. Všechny texty na tomto blogu jsou mé vlastní. Je to má tvorba a vztahují se na ni autorská práva. Pokud chcete něco mého použít, prosím požádejte mě o to. Pokud to neuděláte a já to zjistím, máte smůlu, neboť jsem bohatá svině, co si může dovolit vlastního právníka. 

Pohádka o kuřátku a housence

23. listopadu 2009 v 9:21 | Máruška
Pro jednu Nestoudnou Děvku:

Pohádka
Jedno malé kuřátko žilo v kurníku a na dvoře se svojí maminkou slepicí. Maminka se o kuřátko bála a tak mu zakázala kamkoliv chodit bez dozoru. Ale kuřátku se to nelíbilo, rozhodlo se, že půjde na průzkumnou výpravu. Jednoho dne se vydalo ven z kurníku, tajně se vyplížilo přes zelenou trávu, do jabloňového sadu. Tam uvidělo něco malého, zeleného jak se pídí po zemi. Žluťoučké kuřátko se rozhodlo, že když už je něco menšího než kuřátko, tak to musí sníst. Sotva se však nad malé zelené něco naklonilo, ozvalo se od země:

"Ach kuřátko, nejez mě! Proč mě chceš sníst?"
"Protože jsem větší. A proč bych Tě nemělo jíst?" řeklo kuřátko
"Protože jsem housenka a teď jsem sice malá, hnusná a zelená, ale budu nehybná hnusná a hnědá a nakonec krásná lítací a barevná, o co?"
"Ha, to ti nevěřím, vsadíme se?"
A tak se kuřátko s housenkou vsadili. Trvalo to sotva pár dní, housenka se zakuklila a poté vylezla jako krásný barevný motýl. Protože kuřátko prohrálo, muselo splnit svoji část sázky. Kuřátko se s housenkou vsadilo, že když prohraje, klovne psa do prdele. Jednu noc se tedy kuřátko vydalo na tajnou výpravu do psí boudy. Našlapovalo tiše a mělo neuvěřitelné štěstí, že jej nikdo nechytil. Pes tu noc zrovna spal prdelí venku, takže to mělo kuřátko velice ulehčené. Tiše se postavilo za psí ocas, ale zrovna když chtělo klovnout, pes se ve spánku pohnul a kuřátko se netrefilo. Místo toho aby psa klovlo, tak mu vrazilo hlavu do prdele. Protože bylo kuřátko už trochu odrostlé,
mělo malý hřebínek, a tím se ve psím konečníku zarazilo. Pes se tak lekl, že zatnul svaly a kuřátko už bylo navždy uvězněno. Od té doby chodí pejsek po dvoře s drůbeží v prdeli. Kuřátko trochu vyrostlo, živilo se totiž psími hovny přímo od zdroje a stala se z něj slepice s fekální nádivkou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 pošátko pošátko | 26. listopadu 2009 v 0:28 | Reagovat

housenka ruleeeeez!

2 aa aa | 23. prosince 2010 v 23:03 | Reagovat

chceme pokracovani!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.