Nechtěla jsem to sem dávat, ale ukázalo se, že je to potřeba. Všechny texty na tomto blogu jsou mé vlastní. Je to má tvorba a vztahují se na ni autorská práva. Pokud chcete něco mého použít, prosím požádejte mě o to. Pokud to neuděláte a já to zjistím, máte smůlu, neboť jsem bohatá svině, co si může dovolit vlastního právníka. 

Mycology, funny thing

28. října 2009 v 13:24 | Máruška |  Reporty a recenze
Coura tak nějak nestihla vlak, takže z Jindřichova Hradce musela stopovat...pěšky se dostala z Chlumu do Staňkova, kde čekala na Mycological rescue team. Houba, Rosolozub a řídil Buzerant. Všichni tak trochu veselí. Párty byla hustokrutědémonská! (jazýčky, Děvka, Brouk aji Buzerant, tak na střídačku). 20 minut před spaním...blackout.

Ráno je bolestivé a hlučné. Outdooroví bůžci se vydávají směr les. Lahváče, svačinka, Outkovka. "Tady je toho námrd!" Psychedelic Mushroom is on his way. And the path continues. Losí blata, milion druhů hub, alkoholický opar. Elita se na nás dívá skrz prsty, jsme zkažení a já jsem prohnilá skrz na skrz. Celodenní výlet, Coura sežrala Děvce nějaké růžové kamarády a bylo jí líp (už nikdy nebudu chlastat!). Večer je poklidnější, špekáčky, nákup v Chlumu, guláš. Elita se zase separuje a dělá si ty svoje dýchánky nahoře. Nasáváme, ale v poklidu. Jediný, kdo se zmastil je Dobrýdenkozyven T. Usíná v kuchyni, v poloze hodinář/rybář/čtenář. Buzerant končí, má zimnici a blouzní v horečkách, Coura se snaží do něho narvat tekutiny, ale on je mimo. Spánek přichází brzy.
Outdoor day no.2. Tentokrát zůstává Buzerant doma, je mimo. Cesta je dlouhá a strastiplná, Coura nese tři lahváče. Korálovce jsou fucking great! Zlá buňka v podání Coury, Děvky, Rosolozuba, Opilce, Brouka a pedagogického dozoru začíná dávat pozor. Psychedelic Man je fajn. Couru se snaží ošahávat každý druhý, ale ona si vybírá. To, že se líbá s Děvkou, ještě neznamená, že dá každýmu, kurva! Viď T. Večer je zase velká párty, tentokrát jsme paraziticky nasáli i některé z těch Uvědomělých. A je to mnohem lepší. Kytary, zpěv, flétna, tleskání a megapárty. Spát se jde pozdě.
Day no.3. Coura s Buzerantem nakupujou v Chlumu. Dárky pro Houbu a Psychedelic M. Focení kalendáře na gangsta autě, učíme se, i my zlí. Zápočet, Psychedelic M. je na mě hodnej. Večer jdeme obohatit místní kulturu do Staňkova.
Tříkilometrová cesta zpátky nám trvá 2 hodiny. (Psychedelic M. se prospal v příkopu, Opilec hledal druhý hlas, Filďák a Buzerant se courají vzadu) Pick of destiny rulezz, jako vždy. Coura je matka pluku a stará se o chlapy jako o svoje. (Však taky byli její!) Návrat, pivo, topinky, again. Spánek na kamnech, Zlí a zkažení jdou spát, když se uvědomělí probouzejí. Budeme ve spacáku tři! Probuzení, vedle psychedelic M. Nice
Funny thing, this mycology
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

2 Děvka Děvka | 29. října 2009 v 17:21 | Reagovat

aaaaaaaaaa, pyčo:D dobré to bylo, kua!

3 Buzerant Buzerant | 30. října 2009 v 7:34 | Reagovat

a nejlepci na tom je, ze je to fsechno pravda:D EVIL MEN RULEZZZ:D

4 Brouk Brouk | 3. listopadu 2009 v 18:11 | Reagovat

Palec nahoru! :)

5 Houba Houba | Web | 18. listopadu 2009 v 15:50 | Reagovat

Maruško, ty jsi fakt zpičikunda, takhle veřejně napráskáš co se tam dělo a příští rok pojede celá fakulta, né?! :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.