Nechtěla jsem to sem dávat, ale ukázalo se, že je to potřeba. Všechny texty na tomto blogu jsou mé vlastní. Je to má tvorba a vztahují se na ni autorská práva. Pokud chcete něco mého použít, prosím požádejte mě o to. Pokud to neuděláte a já to zjistím, máte smůlu, neboť jsem bohatá svině, co si může dovolit vlastního právníka. 

Nemocnice a blbá cesta

17. června 2009 v 12:29 | Máruška |  dove ternare

Tak jsem měla infarkt, skoro.
V noci mě probudila šílená bolest na hrudi, jako by mě nějaký obr držel v pracce a prostě zmáčkl. Jako by mi někdo naskládal na hrudní kost komín cihel. Myslela jsem, že to nevydržím. Probudila jsem tím i Gerrhena a pak když to trochu přešlo, tak jsem zase usnula. Ráno jsem si na to vzpomněla a řekla jsem si, že bych s tím asi měla něco dělat, ale bála jsem se.
Jenže odpoledne se to ozvalo zas, takže jsem šupajdila ke svojí doktorce, abych zjistila, že už tam není. Volala jsem kamarádovi (zdravotní sestra), který mi samozřejmě řekl, že bych měla jít k doktorovi, protože to klidně mohl být infarkt, hlavně když to mám v genech.

Ano, Gerrhen mi to taky říkal, prý že to může být nějaká menší trombóza. Ale nechtěl mě moc strašit.
"NECHTĚLI JSME JI STRAŠIT"
Jo, to mi prý vytesají na náhrobek, kdybych to nepřežila.
Když jsme dojeli do nemocnice U sv.Anny, tak nás šilhavá vrátná poslala do budovy J. Tam jsme nic nenašli a bloudili jsme a bloudili. Pak se ukázalo, že jak mi bylo blbě, tak jsem si nevšimla, že můj milovaný na tom taky není dobře. Ba co víc, bylo mu tak blbě, že bychom tam mohli klidně bloudit dokolečka a nikdo on by si toho nevšim.Došli jsme na druhou vrátnici a tam nás jiná šilhavá vrátná (mají tady všechny vrátné vady zraku?) poslala zase do budovy J.
Nakonec jsme zdárně našli správnou ambulanci, podstoupila jsem možná i nemožná vyšetření a samozřejmě se ukázalo, že mi nic není.
Prý je to od páteře.
Bilance: Vpodstatě jsem ztratila jedno odpoledne, mám depilovanou srst na ruce (odběry), vypadám jako po boji s invalidní chobotnicí (EKG) a pořád mi není o moc líp.
Hlavně, že jsem ´zdravá´.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baru Baru | E-mail | Web | 21. června 2009 v 14:25 | Reagovat

Víš, že mě to u tebe ani neudivuje, Maruško? Ty vždycky příjdeš s tou nejméně pravděpodobnou nemocí, co si kdo dokáže představit, že bys mohla mít. Doktoři jsou kapitola sama o sobě, ale když jsi je dokázala přesvědčit, aby ti udělali všechna ta vyšetření, asi budeš vážně v pořádku. Doufejme. ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.