Nechtěla jsem to sem dávat, ale ukázalo se, že je to potřeba. Všechny texty na tomto blogu jsou mé vlastní. Je to má tvorba a vztahují se na ni autorská práva. Pokud chcete něco mého použít, prosím požádejte mě o to. Pokud to neuděláte a já to zjistím, máte smůlu, neboť jsem bohatá svině, co si může dovolit vlastního právníka. 

Ozzákovo poslání: díl 2.

25. ledna 2009 v 17:53 | Máruška
Lexa s Ozzákem seděli v přeplněné dodávce s téměř všemi členy kapely Nasranej Ještěr. Druhý kytarista Pepa "Psycho" Ruml nejel, protože se do dodávky vejde jenom pět lidí, a los určující, kdo zůstane doma, padl na něho. Řidič, lídr a hlavní zpěvák kapely Šutrák se otočil na Ozzáka.
"Hele, a určitě nás tam chtěj? Jseš si naprosto jistej, že říkali, že chcou Nasranýho Ještěra?"
"Jasný Šutráku, vždyť vy a Vzteklá včela jste úplně nejlepší kapely." Ozzákovy oči se zúžily. "Nebo mi snad nevěříš?"
Šutrák se raději zase otočil na cestu a soustředil se na řízení. Něco mu na té Ozzákově historce nesedělo. Proč volal pořadatel festivalu zrovna jemu? Jak mohl chtít zrovna Ještěra? Vždyť takovýhle kšefty se dělaj úplně jinak, a navíc se většinou tyhle věci dozví mnohem dřív dopředu. Ale co, už jsou stejně moc daleko od Prahy na to, aby se dalo něco vrátit.
"Ha! Všechlapy! To je jméno pro vesnici, ne jak Praha. Hoši, tady zastavte, musím vám něco říct."
Šutrák něco takového čekal, ´teď určitě přijde nějaká šílená historka o tom, jak mu Ozzy Osbourne ve svý písničce přikázal, že mají jít na náměstí Všechlap a hrát tam na plný koule.´ Ale jediné co Ozzák řekl, bylo, že je čeká náročné a tvrdé publikum. Bylo to čím dál divnější.
Projížděli Všechlapy, kde na témeř každé budově visel nějaký transparent, nebo aspoň plakát zvoucí na "Všechlapský festival". Zastavili, aby se jednoho místního zeptali, kde že se to koná. Děda si metalovou kapelu nacpanou v dodávce přeměřil podezřívavým pohledem a pak uznale pokýval hlavou
"Inu, vždycky je čas na změnu, musíte jet pořád rovně, až za posledním domem uvidíte hromadu lidí u fotbalového hřiště. Tam je ten festival. Snad se tam uvidíme, tak nashle, hoši."
Dodávka tedy dále pokračovala stejným směrem, dokud v podstatě nevyjela z vesnice. Tam byla postavená obrovská provizorní brána, na níž se skvěl transparent s nápisem "Všechlapský festival". Osádka auta vzrušeně diskutovala nad nadcházející zkušeností, a to ještě nevěděli, co si pro ně Ozzák připravil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lídr lídr | 25. ledna 2009 v 17:59 | Reagovat

Pjekně mně napínáš. Pokračuj. Co se stane ted??????????

2 WeuNGaXD WeuNGaXD | E-mail | Web | 28. ledna 2009 v 23:00 | Reagovat

ses na picu holkia tahni do kurvy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.